Výsledky dětský duatlon 2016

Dětský duatlon 2016

oficiální výsledky Dětského duatlonu 2016 (.xlsx)

Dívky - I. třída

Pořadí

Startovní
číslo

Jméno

Pohlaví

Třída

Škola

Čas

1

46

Novotná Gabriela Anna

F

1.

ZŠ a MŠ Benešov u Boskovic

3:38,54

2

47

Novotná Justýna

F

1.G

Boskovice, Slovákova

3:41,22

3

44

Janovská Barbora

F

1.

ZŠ Knínice

3:46,77

4

43

Janků Julie

F

1.

Boskovice, Slovákova

3:59,01

5

49

Pešová Nella

F

1.A

Boskovice, nám. 9. května

4:03,54

6

45

Lepková Veronika

F

1.A

Boskovice, nám. 9. května

4:08,73

7

48

Patloková Laura

F

1.G

Boskovice, Slovákova

4:20,89

8

52

Přichystalová Barbora

F

1.A

Boskovice, nám. 9. května

4:29,48

9

50

Pivoňková Adélka

F

1.

Protivanov

4:29,73

10

55

Turečková Laura

F

1.C

Boskovice, Sušilova

4:29,95

11

53

Skřipská Karolína

F

1.B

Boskovice, nám. 9. května

4:49,73

12

51

Pivoňková Eliška

F

1.

Protivanov

4:58,77

Chlapci - I. třída

Pořadí

Startovní
číslo

Jméno

Pohlaví

Třída

Škola

Čas

1

69

Krenželok Matěj

M

1.G

Boskovice, Slovákova

3:21,11

2

76

Plhoň Jeremiáš

M

1.A

Jevíčko

3:23,06

3

64

Janáček Matouš

M

1.

Brno - Komín, Pastviny

3:26,61

4

68

Kreidl Vašík

M

1.

ZŠ Holasice

3:36,29

5

62

Horák Jan

M

1.B

Boskovice, nám. 9. května

3:42,76

6

63

Hrabec Jaromír

M

1.C

Boskovice, Sušilova

3:43,01

7

82

Svoboda Jakub

M

1.B

Boskovice, nám. 9. května

3:49,07

8

74

Němec Daniel

M

1.B

Boskovice, nám. 9. května

3:55,64

9

86

Žáček David

M

1.F

Boskovice, Slovákova

4:02,76

10

79

Ptáčník Dominik

M

1.

Protivanov

4:04,86

11

80

Sedláček Jakub

M

1.B

Boskovice, nám. 9. května

4:14,61

Dívky - II. třída

Pořadí

Startovní
číslo

Jméno

Pohlaví

Třída

Škola

Čas

1

4

Kreidlová Veronika

F

2.

ZŠ Holasice

5:23,51

2

11

Smutná Dorota

F

2.A

Edvarda Beneše Lysice

5:31,96

3

6

Neuerová Lucie

F

2.B

Boskovice, nám. 9. května

5:56,01

4

7

Ondráčková Kateřina

F

2.E

Boskovice, Slovákova

6:24,06

5

9

Přibylová Beáta

F

2.A

Boskovice, nám. 9. května

6:30,11

6

13

Tiokova Nela

F

2.A

ZŠ Erbenova, Blansko

6:31,39

7

8

Páralová Kristýna

F

2.E

Boskovice, Slovákova

6:34,11

8

5

Mikulášková Barbora

F

2.D

Boskovice, Sušilova

7:05,76

9

3

Kouřilová Anna

F

2.B

Boskovice, nám. 9. května

7:10,06

10

1

Alexová Natálie

F

2.D

Boskovice, Sušilova

7:29,26

11

2

Bartošová Adéla

F

2.C

Boskovice, Sušilova

7:31,45

Chlapci - II. třída

Pořadí

Startovní
číslo

Jméno

Pohlaví

Třída

Škola

Čas

1

21

Blažek David

M

2.

ZŠ Kožušany

5:06,39

2

24

Hartl Jan

M

2.F

Boskovice, Slovákova

5:15,26

3

23

Fiala Martin

M

2.E

Boskovice, Slovákova

5:18,22

4

30

Kejík Dominik

M

2.D

Boskovice, Sušilova

5:22,67

5

31

Kolář Martin

M

2.E

Boskovice, Slovákova

5:30,64

6

28

Kassai Michal

M

2.D

Boskovice, Sušilova

5:34,01

7

26

Jakubec Jiří

M

2.C

Boskovice, Sušilova

5:39,39

8

29

Kassai Martin

M

2.D

Boskovice, Sušilova

5:50,13

9

37

Ščudla Ondřej

M

2.A

Boskovice, nám. 9. května

5:51,72

10

33

Krátký Ondřej

M

2.E

Boskovice, Slovákova

6:14,72

11

36

Malina David

M

2.G

Boskovice, Slovákova

6:17,80

12

27

Janků Jiří

M

2.F

Boskovice, Slovákova

6:22,91

13

39

Zachoval František

M

2.B

Boskovice, nám. 9. května

6:24,82

14

35

Malach Daniel

M

2.C

Boskovice, Sušilova

6:37,50

15

32

Korčák Tomáš

M

2.G

Boskovice, Slovákova

6:49,31

16

25

Hének Marek

M

2.D

Boskovice, Sušilova

7:03,36

17

38

Válka Jindřich

M

2.G

Boskovice, Slovákova

DNF